Saç ile ilgili çok soru alıyorum. Bu konuyla ilgili ayrı ve kapsamlı bir dosya hazırlamadan önce, bu yaz yeni kullanmaya başladığım şampuanımı ve diğer saç bakım ürünlerimi yazmak istedim.

Benim için bir ürünün içeriğinin doğallığı çok önemli. Ashley Joy’un kurucusu Aslı Şen ile bu konu hakkında görüştüğümde, ürünleri hakkında verdiği bilgiler beni fazlasıyla tatmin etti. Çevreden duyduğum övgüler sonucunda da kullanmaya karar verdim.

joy1

Öncelikle, marketlerden alınan parfümlü şampuanlar gibi bir koku ve o derece köpüren bir kıvam beklemeyin. İçinde bir miktar parfüm olmasına rağmen yüksek oranda doğal bir içeriğe sahip. Paraben ve parafin içermiyor. Argan ve zeytinyağı karışımından oluşuyor ve çok güzel nem veriyor.Eskiden organik Rare Blossom diye bir marka vardı. Onun ürünlerini de çok severdim . Bana onu hatırlatıyor.

Saçımı şampuan ile yıkadıktan sonra, mavi renkli Hair care spray sıkıyorum ve bu sayede daha kolay tarıyabiliyorum.

joy2

 

Tarama faslı bitince de son olarak bakım yağı Argan Hair Serum‘u saçlarıma parlaklık ve nem versin diye sürüyorum.

joy5

En sevdiğim ürünlerinden biri ise Herbal Hair Care Oil. Özellikle yaz aylarında büyük kurtarıcı. Denize girmeden, fazla güneşe çıkmadan önce sürüyorum. Saçlarım yumuşak kalıyor ve deniz suyundan daha az etkileniyor.

joy3

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Comment

  1. gözde

    Eylül 3, 2016 at 5:19 am

    merhaba. fiyatları ve nerelerde bulabileceğimiz hakında da bilgi verir misiniz?

Cevapla