İlk hamileliğin en bilinmeyenlerinden emzirme, birçoğumuzun bebeğimizi beklerken merak ettiği, hakkında hikayeler dinlediği, bazılarımızın epey endişelendiği bir konu.

Süt geldi mi, gelecek mi, kaç ay emzirebileceğim, sütüme neler iyi gelecek,.. gibi konular zaten aklımızı epeyce meşgul ediyor. Bunlara, bir de göğüs ucunda kanama, yara gibi durumlar eklenince bu muhteşem, kutsal tecrübe acı bir hal alabiliyor. Ben, arkadaş tavsiyesiyle, ilk hamileliğimde, yaklaşık 7 aylıktan itibaren günde iki kez göğüs ucuna,  Earth Mama Angel Baby Organics Nipple Butter kremi kullandım. Doğum sonrası emzirirken yaram, kanamam olmadi. İlk bir- iki hafta yaşadığım acı da geçince, emzirmenin keyfini sürebildim.

Bu hamileliğimde tekrar aynı kremi kullanmaya başladım. Hamileliklerimde tavsiye edebileceklerimin en başında gelenlerden biri kesinlikle bu ürün.

Yoğun bir kıvamı var, epey nemlendiriyor. Ben Akmerkez eczanede buldum ama başka eczaneler ve bazı internet sitelerinde de satılıyor. 7. ayı geçirmeden kullanmaya başlamakta fayda var.

Mutlu & kolay emzirmeler !

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum

 1. ebru arslan

  Mayıs 23, 2017 at 12:08 pm

  merhabalar, çatlaklar oluşmasın diye ne kullandınız acaba? teşekkürler ☺️

 2. Miray

  Aralık 6, 2016 at 6:13 am

  Ben de kullandim ve cok memnun kaldim. Simdi de Yagmur’un yanaklarina suruyorum. Soguk havada cabuk kuruyor hemen elma yanak oluyor 🙂

 3. Shereen

  Kasım 3, 2016 at 8:54 am

  Hello pinar , Iam a travel and food blogger and I will be visiting Istanbul next week , Iam interested in meeting with Turkish bloggers who are interested in food and healthy stuff as I will be writing about this experience on my blog ( travel healthy ) . happy to know your thoughts.

  My website is http://www.travelwithjam.com

Cevapla