Screen Shot 2016-08-13 at 15.25.47

 

Bu hafta sizlerle #pinarinsectikleri ‘nde bir süredir beğenerek kullandığım allığımı paylaşmak istedim. Normal hayatta sade, varla yok arası makyajdan yanayım. Çoğu zaman makyaj yapmıyorum bile. Ama yaptığım zaman en can alıcı noktası gözler olmalı. Bu sebeple smoky eyes makyaja bayılıyorum. Bunun dışında hafif bir allık ve dudak parlatıcısi iş görüyor.

Tavsiye üzerine Nars’ın en ünlü, en çok konuşulan allığı Nars Orgasm‘i denedim. Diğer Nars ürünleri gibi bu da beni şaşırtmadı ve kısa sürede vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı.

Şeftali ve pembe tonlarında parlak bir allık. Bu sebeple gün içinde kullanacaksam çok hafif sürüyorum. Işıltılı olduğu için gündüz fazlaya kaçmamakta fayda var. Gece kullanımı için daha yoğun uygulanabilir. Tüm ten renkleriyle uyumlu ama özellikle beyaz tenliler için ideal.

 

Screen Shot 2016-08-13 at 15.25.34

 

Gündüz çok hafif sürdüğüm allığımı dün akşam yemeğe giderken biraz arttırdım. Göz makyajımı belirginleştirip açık pembemsi rujumu sürdüm. Ve geceye hazırdım.

İş makyaja gelince unutmayın, ne kadar az o kadar iyi. Palyaço kıvamına gelmeye gerek yok. Maksat güzel yanlarımızı vurgulamak. Bu konuda Nars Orgasm allık işimi tamamiyle görüyor. Denemenizi tavsiye ederim.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Cevapla